Wellness

Skalka RELAX centrum

Užite si wellness v nadmorskej výške 1205 m.n.m.

 
 

 

 

Wellness sa nachádza 50 metrov oproti penziónu a ponúka:

Wellness

Bazén s protiprúdom s dĺžkou 24 m a hĺbkou 1,2m, s atrakciami ako ležadlá, sedadlá, vodný hríb, vodné trysky, teplota vody 26 – 28C Detský bazén s objemom 3,5 m3 a teplotou vody 30C Sedací bazén objem 5,7 m3, teplota vody 36C Sauny – suchá, parná, infra, eukalyptová, bylinková s odpočívarňou, ochladzovací bazén

Masáže

Masáže sú novinka ktorú poskytujeme v zariadení na objednávku. Na výber máte klasickú, medovú alebo lymfomasáž, tiež kozmetickú lymfomasáž tváre. V príjemnom prostredí ponúkame možnosť na uvoľnenie pod rukami skúsenej masérky. Tel. 0902 327 232.

Fitness

Fitness ponúka napríklad: veža s protismernou kladkou, bicykel pinning, kovová rebrina, ribstol, rovná lavička na tlaky v ľahu, stroj na chrbát zhora, kladkový posilňovač atď. Spolu je k dispozícii 17 strojov.

Telocvicna

Telcovičňa viacúčelová hala je určená pre záujemcov zahrať si akékoľvek kolektívne halové šport ako volejbal, basketbal, hádzaná, badbinton, či tenis. Rozmery 41,6 m x 19,6 m, výška 9,5 m. Povrch je umelý – podlaha mondo šport je vyrobená na báze prírodného a syntetického kaučuku. K dispozícii sú zdvíhacie basketbalové koše.

Ihriská v exteriéri

K dispozícii je viacúčelová trávnatá plocha (rozmery futbalového ihriska), ihriská na volejbal, basketbal, hádzanú, tenis a pod.

In-line dráha

In-line dráha je široká 3 metre a dlhá 1800 m. V zákrutách je klopená, v noci je osvetlená a má tri miesta nástupu a výstupu z dráhy. V zime slúži ako bežecká dráha, v lete po nej brázdia korčuliari. Dráha je vedená v lesnom prostredí a usporiadaná do alternatívnych okruhov podľa obtiažnosti.

Bowling

Bowling si našiel svojich klientov medzi dospelými ako aj deťmi. Výborný relax a príjemne strávený čas v kruhu známych a priateľov. K dispozícii sú dve dráhy a túto službu odporúčame vopred si objednať. K dispozícii sú dve bowlingové dráhy.

Squash

Pre milovníkov aktívneho odpočinku je možnosť využiť jeden squashový kurt. Na recepcii je možnosť zapožičať rakety aj loptičky ako pre začiatočníkov, tak pre dospelých. Jeden kurt.