Reštaurácia a koliba

Príjemné posedenie v útulnej atmosfére Vám poskytneme v našej reštaurácii s kapacitou 100 miest.

Chutná strava s možnosťou výberu prispieva k čarovnej atmosfére pobytu. Ponuku zaujímavých jedál v jedálnom lístku dopĺňa široký sortiment vín, alkoholických a nealkoholických nápojov, ktoré môžete konzumovať v prípade priaznivého počasia aj na letnej terase.

Raňajky sú podávané formou švédskych stolov (studená a teplá kuchyňa, šaláty, nápoje, pomazánky, slané a sladké pečivo, káva, mlieko, čaj, ovocie, čerstvá zelenina a iné). Večere sú podávané formou výberu z 3 jedál.

Našu ponuku jedálneho lístka vieme prispôsobiť požiadavkám hostí, či už je to celiatická, vegetariánska strava a výživná strava pre športovcov. Reštaurácia je aj miestom pre slávnostné posedenia, rodinné obedy, či večere.

Rodinné a firemné akcie:

Pre menšie oslavy, rodinné posedenia, pracovné stretnutia  a pod.  je k dispozícii samostatný salónik s kapacitou 17  miest.

Príjemnú atmosféru Vám vyčarí oheň v krbe, ktorý je súčasťou reštaurácie.

V našej Reštaurácii (kapacita 100 miest) prípadne aj v Kolibe (kapacita 45 miest) pre vás radi pripravíme aj rodinné oslavy, akcie či rôzne firemné posedenia.

Rodinné akcie:

Svadby, oslavy narodenín, jubileá, krstiny, promócie, sväté prijímania, birmovky, kary.

Firemné akcie:

Pracovné obedy, schôdze, školenia, semináre, večierky, reklamné prezentácie, pracovné a firemné výročia, koncoročné posedenie.